Szkolenia na najwyższym poziomie


Organizatorem szkoleń dla pracowników z branży energetyki wiatrowej są Szkoła Morska w Gdyni we współpracy z Offshore Research, Development and Training Centre. Szkoła Morska posiada długoletnie doświadczenie w nauczaniu, dysponuje doświadczonym gronem wykładowców oraz nowoczesną bazą dydaktyczną. Ponadto, co najważniejsze, jest ona certyfikowanym partnerem Global Wind Organisation (GWO).

morska-logo-1
Offshore-Research-LOGO-1-1

Baza dydaktyczna

Nowoczesny budynek, w którym mieści się szkoła, zapewnia doskonałe warunki do przeprowadzania zajęć teoretycznych. Lokalizacja w przemysłowej części Gdyni umożliwia kursantom łatwe dotarcie do szkoły z dworca lub lotniska.Ćwiczenia praktyczne


Pracownicy elektrowni wiatrowych muszą wykazać się min. wiedzą i umiejętnościami z zakresu pracy na wysokości, przetrwania na morzu, ochrony przeciwpożarowej oraz udzielania pierwszej pomocy. Wszystkie te szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, jakim dysponuje szkoła oraz Offshore Research, Development and Training Centre.